Video ZDARMA: Jak vést dítě k samostatnému hraní. 


I JAKO MAMINKA MALÉHO DÍTĚTE SI MŮŽETE DOVOLIT CHVILKU ČASU PRO SEBE. 
 NEMUSÍTE MÍT VÝČITKY, ŽE SE DÍTĚTI NEVĚNUJETE CELÝ DEN. 

Naučte své dítě samostatnému hraní a získejte chvilku pro sebe...stihnete si v klidu vypít kávu, přečíst pár stránek z oblíbené knihy nebo vyřídit důležité e-maily. 
 
   Podívejte se na video ZDARMA  a získejte nové informace:

  • K samostatnosti dítěte vám pomůže osvědčená a vyzkoušená 3 kroková metoda. 
  • Tipy a doporučení, jak usnadnit samostatné hraní dítěti i sobě. 
  • Praktické rady, jak u dítěte začít postupně budovat samostatnost.

Zadáním e-mailové adresy souhlasíte se zásadami osobních údajů a s tím, že Vaši adresu zařazuji do databáze svých kontaktů. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

Jak metoda funguje dalším maminkám? 

Chci vám moc poděkovat za tipy na tvoření a za tip dát různé hračky do krabice. Tato metoda se mi zatím moc osvědčila. Poslední dobou jsem měla pocit, že staršího nic nebaví a neví, čeho se chytit, s čím si hrát. Dnes si z krabice vybral, co chtěl a krásně si pohrál.

PAVLA, maminka

Leni, tak to je naprosto skvělý nápad, vůbec by mě to nenapadlo a hned taky hračky rozdělím do krabic a budu vytahovat postupně.

MÍŠA, maminka

Díky za video! Nemyslela jsem si, že to bude tak snadné a bude to rychle fungovat. Ale dnes si dcera poprvé vydržela hrát chvilku samostatně. 

KAROLÍNA, maminka

Pomalu zkouším vaší metodu a nikdy mi nenapadlo, že takové drobnosti mohou přinést výsledky. Syn si vydrží hrát chvilku sám. Moc se mi vaše video líbilo 😉

JARKA, maminka

© 2023 Lenka Kalinová (Aktivně i kreativně s dětmi)
 
 Obchodní podmínky


 
 This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.